AFunGuard

afunguard_logo

Kolekcje sygnowane logo Afunguard, tworzymy z myślą o potrzebach młodych kobiet, dla których moda to nie tylko podążanie za obowiązującymi trendami, ale sposób na wyrażenie własnej osobowości.

Potrzeba indywidualności naszych Klientek jest dla nas szczególnie ważna, dlatego kolekcje sygnowane logo Afunguard powstają w limitowanych ilościowo kolekcjach i są dostępne tylko w wyselekcjonowanych butikach i showroom’ach.

Projektantka marki – Katarzyna BIES – absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, wyróżniona stypendium Ministra Kultury i Sztuki, dwukrotnie nominowana do tytułu Projektanta Roku, estetykę Afunguard prowadzi w kanonie wyrazistej mody miejskiej, opartej na nowoczesnym i odważnym designie.

Sięga po wyjątkowe, oryginalne tkaniny, proponuje nowatorskie połączenia faktur, kolorów i form.
Siłą naszych kolekcji jest to, że nie jest im przypisany, jednoznacznie określony charakter i przeznaczenie – to Ty definiujesz ich styl, zmieniasz dodatkami, raz zestawisz z ulubionymi, mega kobiecymi szpilkami, innym razem z nonszalanckim luzem i swobodą założysz do wygodnych trampek.

Strona: www.afunguard.com